Kristen pro britské vydání časopisu Elle na září 2016Nadaná americká herečka Kristen Stewart bude zdobit zářijovou obálku časopisu Elle pro britský trh. V rozhovoru pro časopis poprvé otevřeně promluvila o svém vztahu s Alicií Cargile, se kterou tvoří pár už přibližně dva roky. Po spekulacích bulváru a nechtěném coming outu, který Kristen připravila její vlastní matka, se tak jedná o oficiální potvrzení toho, že máme v Hollywoodu další zástupkyni LGBT komunity.

„Myslím si, že teď jsem skutečně zamilovaná do svojí přítelkyně. Několikrát jsme se rozešly a daly zpátky dohromady, až mi to došlo: „Konečně zase něco cítím“,“ uvedla herečka, která se tak přiznala, že je zamilovaná do svojí bývalé asistentky.

Aniž by uvedla nějaká jména, rozpovídala se také na téma chození s muži. Nejspíš vás napadne její neznámější vztah s kolegou Robertem Pattinsonem, se kterým ztvárnili ústřední dvojici upírské ságy Stmívání. Jejich fanoušci si je ztotožnili s postavami z filmových příběhů a posléze dost těžko rozdýchávali jejich rozchod. Kristen se ovšem nelíbilo, že si ostatní do nich promítli tyto postavy a cítila, že z jejich vztahu dělají něco jiného, než co to bylo doopravdy. Chozením se ženou se to ale změnilo. „Otevřelo mi to nový život a jsem teď mnohem šťastnější.“

Alicia doprovází Kristen na festivaly a gala akce, za ruce se drží i běžně na ulici, svůj vztah neskrývají. „Přišla jsem na to, jak chci žít svůj život a už se nehodlám nijak schovávat,“ dodala Kristen, kterou letos uvidíme v českých kinech ve filmu Café Society. Snímek z dílny Woodyho Allena bude mít u nás premiéru 22. září 2016 a další postavy ztvárnili Jesse Eisenberg, Steve Carrell nebo Blake Lively. A pokud občas sledujete módu a baví vás kosmetika, jistě vám neuniklo, že se Kristen stala tváří letošní kampaně luxusní značky Chanel.